هوش کاری2 دقیقه زمان مطالعه

هوش کاری
هوش کاری

دست از غرولند کردن بکشید این خودتان هستید که در حال کشتن کسب و کار تان هستید

 

 

 

 

سعی کنید منجی کسب و کار خودتان باشید نه قاتلش

همین الان گله و شکایت کردن را کنار بگذارید و شروع به ساختن کسب و کار خودتان کنید. شما دو راه حل بیشتر ندارید: اول اینکه دیگر تحمل خرابی بازار را نداشته باشید و بیخیال کسب و کارتان شوید و همین امروز به آن پایان دهید. دوم اینکه میتوانید آن را بهبود ببخشید. اگر تصمیمتان مورد اول است که هیچ اما اگر تصمیمتان تغییر کسب و کارتان به کسب و کاری پر رونق است باید هوش کاری تان را افزایش دهید.

 

 

 

 

باید بگویم متاسفانه بیش از 80% کسب و کار های ایران درست و حسابی و اصولی کار نمیکنند و فقط گله شکایت کردند را آموخته‌اند با زمان کاری بالا و بدون هوش کاری

خوشبختانه میتوانید به سرعت در کسب و کار خودتان رشد کنید. موفقیت و شکست نتیجه های یکروزه نیستند باید بگویم شکست و موفقیت پازل هایی با بخش های متفاوت هستند که با قرار گرفتن اجزای این پازل میشود متوجه شد که یک کسب و کار قرار است شکست بخورد یا موفق بشود.

هیچ شکست و موفقیتی یک شبه شکل نمیگیرد و شکست حاصل تکه پازل های اشتباه است. موفقیت حاصل پازل های هستند که با هوش کاری انتخاب شده اند من در سایت هوش کاری قصد دارم در مورد تمامی قطعات پازل آموزش هایی را ارا‌‌‌‌ئه بدهم :

فروش، مدیریت، فنون‌مذاکره، خلاقیت، استاتژی، تیم‌سازی‌‌‌‌، رهبری، هنرفروشندگی، مشتری‌مداری، فن‌بیان،شخصیت شناسی، زبان بدن، تبلیغ نویسی، نحوه صحیح تبلیغات، آموزش نحوه  استخدام

و اصول های تخصصی دیگر نام برد.

 

 

در ادامه از اولین پازل موفقیت یعنی فروش خواهم نوشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *