تاًثیرات شبکه های اجتماعی بر کسب و کار4 دقیقه زمان مطالعه

شبکه اجتماعی
شبکه اجتماعی

نقش شبکه های اجتماعی در رشد کسب و کار

شبکه های اجتماعی به سرعت در حال خراب کردن کسب و کار ها در بازار میباشد اما چطور است که عده‌ی زیادی از افراد دارند کسب و کارشان را با شبکه های اجتماعی رشد میدهند؟

سریع تر تصمیم بگیرید

میتوانید از شبکه های اجتماعی به عنوان سر گرمی استفاده کنید و از آن لذت ببرید و وقت خود را کامل با آن پر کنید یا برعکس میتوانید خود را در شبکه های اجتماعی برند کنید محصول یا خدماتتان را معرفی کنید و بفروشید؟

تصمیم با خودتان است اگر میخواهید از شبکه های اجتماعی در راستا با رشد کسب و کارتان استفاده کنید باید به سرعت بیشتری این کار را انجام دهید اگر نمیدانید چگونه استفاده کنید نترسید  بسیار آسان است و حتما آن را خواهید آموخت درست است آموختن سخت است اما بعضی مواقع برای پیشرفت کارهایی را باید انجام دهیم که شاید برایمان خوش‌آیند نباشد.

پرکاربرد‌ترین شبکه‌ی اجتماعی در حال حاظر کدام است؟

پرکاربرد ترین شبکه‌ی اجتماعی در حال حاضر اینستاگرام است که بسیار فرا گیر است.

برای شروع از این شبکه اجتماعی استفاده کنید.

متفاوت باشید

افراد زیادی تا اسم اینستاگرام را میشنوند سریع یه پیج راه اندازی میکنند که محصولاتشان را بفروشند و شروع میکنند به قراردادن انواع محصولات داخل پیج خودشان و توقع دارند مردم سرازیر بشوند و محصولاتشان را بخرند

بعد از مدتی که نتیجه ای نمیگیرند به همان حال خودش رهایش میکنند و میگویند که بر روی کسب و کار ما هیچ تاُثیری نمیگذارد نه فروش بیشتر شد و نه مشتری و به این فکر نمیکنند که شاید نحوه استفاده آنها از شبکه های اجتماعی اشتباه باشد.

 

چه موقع در شبکه های اجتماعی محصولاتمان را بفروشم؟

شما در شبکه های اجتماعی وقتی میتوانید بفروشید که اعتماد سازی کنید و به آنها خدمات یا اطلاعات رایگان خوبی بدهید. و هرچقدر این اطلاعات با کار شما مرتبط تر باشد بهتر و در میان این اطلاعات بهتر است که اعتماد سازی کنید و تبلیغ های محصولتان را قرار دهید البته نه آنقدر زیاد باشد که مشتری حالش از تبلیغات شما بهم بخورد و نه آنقدر کم که مشتری هدف شما را که فروش است فراموش کند.

برای مثال: اگر شما فروشنده لباس هستید میتوانید اطلاعاتی تولید کنید در باره ست کردن رنگ لباس ها با هم یا افراد چاق یا لاغر چگونه لباس هایی بپوشند که جذاب تر باشند یا در مورد تشخیص لباس مارک اصل با فیک و مواردی که برای مخاطب های شما در شبکه های اجتماعی جذاب باشد و در بین این اطلاعات تبلیغات محصول خودتان را بکنید پس هر کسب و کاری که دارید تولید محتوای جذاب برای مخاطب هدف خود را فراموش نکنید.

شبمه اجتماعی
شبمه اجتماعی

شما میتوانید ارزان تبلیغات کنید در شبکه های اجتماعی با قیمت پایین و بازدهی بالا فقط کافی است کمی تبلیغ‌نویسی بلد باشید و اصولی تبلیغ کنید آنوقت شاهد رشد چشم گیری در کسب و کارتان خواهید شد امروزه همه ی ما بطور متوسط روزی چند بار شبکه های اجتماعی خودمان را چک میکنیم و فقط باید هوشمندانه تبلیغ کرد امروزه مردم حالشان از تبلیغ بد میشود.

تبلیغ هوشمند چیست؟

تبلیغ هوشمند در شبکه های اجتماعی میتواند در قالب فیلمی کوتاه باشد و غیر مستقیم مثلا یک فیلم خنده دار باشد که در اواسط یا اواخر فیلم نامی از محصول شما ببرند هرچه این اسم هوشمندانه تر باشد بهتر است و فراموش نکنید که تبلیغات باید به صورت مداومباشد تا بتوانید بازدهی خوبی بگیرید یعنی باید یک کار دوره ای باشد و مخاطب ما تبلیغ هایمان را چندین چند بار بصورت های مختلف ببینند تا تصمیم به خرید بگیرند یک مثال خوب در اینستاگرام میتواند اکستنشن تهرانی باشد که بسیاری از تبلیغات آنها را دیده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *